JITT

Cilvēki. Tehnoloģijas. Izaicinājumi.

Par mums

Interneta pakalpojumu & integrācijas IT risinājumu izstrāde

 

Mēs izstrādājam interneta pakalpojumus un integrācijas IT sistēmas. Kvalitatīvi, funkcionāli un lietotājiem ērti IT risinājumi ir mūsu pamatvērtības.

 

Paveiktais:

Pastnieki.lv

Pastnieki.lv ir tiešsaistes pakalpojums, kura mērķis ir atvieglot, padarīt vienkāršu un ērtu "parastas" vēstules nosūtīšanu. Mēs izstrādājām,ieviesām un uzturam šo interneta pakalpojumu. Sīkāk ar pastnieki.lv sniegtajām iespējām var iepazīties Pastnieki.lv mājas lapā.

 

Elektroniskās inventarizācijas risinājums

Rrisinājums, kas palīdzēs Jums veikt uzņēmuma pamatlīdzekļu inventarizāciju ātrāk un precīzāk. Risinājums izmanto mobilo ierīci (PDT - Portable Data Terminal) un svītru kodu skenēšanu. Risinājums darbojas sasaistē ar jebkuru grāmatvedības datorprogrammu. Jūs varēsiet veikt inventarizācijas biežāk, tam nebūs nepieciešami darbinieki ar īpašām zināšanām, tiks pieļauts mazāk kļūdu kā arī tiks uzkrāts ērts un pārskatāms inventarizāciju arhīvs. Lai iegūtu papildus informāciju par elektroniskās inventarizācijas risinājumu - sazinieties ar mums. Vairāk informacijas Scanboss.eu majas lapā.


Servo.lv - Audio aparatūras online veikals

Online veikals Servo.lv būvēts, izmantojot nopCommerce platformu. 


Partneri

 

Chamber Bizspark

Kontakti

Kontaktinformācija:

Telefons:
+371-29119166
+371-26352431
E-pasts:
info@jitt.lv

Rekvizīti:

Uzņēmuma nosaukums:
SIA "JITT"
Juridiskā adrese:
Slokas iela 33-19, Rīga, LV-1048
Reģistrācijas numurs:
40103490580
Banka, konts:
Swedbanka, LV97HABA0551032355337